Polskie Hotele Niezależne

KONFERENCJA 2022

PODSUMOWANIE KONFERENCJI

Szczegółowa fotorelacja (kliknij)

8 marca w hotelu Willa Port w Ostródzie odbyła się konferencja Kobieta Hotelarz, zorganizowana przez Polskie Hotele Niezależne, którą otworzyła prezes zarządu Elżbieta Lendo, witając wszystkich  uczestników, również w języku ukraińskim.

- Nie wolno nam było zapomnieć. Musieliśmy oddać szacunek i przekazać wyrazy wsparcia wszystkim walczącym i potrzebującym pomocy Ukrainkom i Ukraińcom, nierzadko hotelarzom, tym bardziej,
że nasza branża solidaryzuje się z nimi w szczególny sposób, ale też udziela realnej pomocy od początku tej okrutnej wojny – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

Otwarcie Konferencji uświetnił odczytany od pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy list
do uczestniczek Konferencji, w którym podkreśliła m.in. umiejętność jednoczenia
i budowania kultury dzielenia się i współpracy między sobą kobiet, zwróciła uwagę na ogromny wkład kobiet w hotelarstwo w Polsce, podziękowała również za natychmiastowe zaangażowanie hotelarzy
w niesienie pomocy Ukrainie.

Wysoką rangę wydarzeniu nadał udział zaproszonych gości, w tym znanych kobiet sukcesu ze świata kultury i biznesu jak Justyny Adamczyk, Agnieszki Hyży, Odety Moro, Doroty Ostrożańskiej, Beaty Tadli, Ewy Wilmanowicz, czy Grażyny Wolszczak. Uczestniczki Konferencji mogły inspirować się również wystąpieniami wielu znanych kobiecych osobowości z branży hotelarskiej, jak  np. Adrianna Biernatowicz, Renata Gorecka, Małgorzata Morek, Anna Olszyńska, Beata Piosik, Joanna Preisner podczas panelu Kobieta Hotelarz. W czasie kuluarowych rozmów, ale przede wszystkim paneli/wykładów dotykających problematyki branży, zawodu hotelarza i kobiet, nie zabrakło okazji
do czerpania z wiedzy i wymiany doświadczeń.

- Ideą przewodnią wydarzenia było podkreślenie i promowanie roli kobiet w turystyce, ich codzienny, często niedoceniony wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Nas, organizatorów Konferencji cieszy przede wszystkim liczny udział w wydarzaniu wielu cudownych i inspirujących kobiet, które na co dzień bardzo zapracowane znalazły czas, żeby wziąć w niej udział i stworzyły naprawdę wyjątkową, pełną pozytywnych emocji atmosferę, sprzyjającą do nawiązania nowych, mocnych relacji. Cieszymy się, że w Konferencji wzięli udział również panowie. Wiemy już, że pojawiło się wiele nowych płaszczyzn do działania w branży i pomysłów na obiecujące, naprawdę ciekawe projekty. Najciekawsze, zapewne niebawem będą realizowane, a ich celem będzie
m. in. współdziałanie na rzecz rozwoju i promocji naszej branży. No cóż, kobiety zawsze mierzą wysoko!

Serdeczne wyrazy uznania i podziękowania dla Was Dziewczyny, za to że byłyście i pamiętajcie „Padłaś, powstań, załóż koronę i zasuwaj”. Dziękuję również Partnerom i sympatykom Konferencji
i do zobaczenia niebawem na CAMPACH HOTELAREK – dodaje Elżbieta Lendo.

Kontakt:

Kamila Leś-Kałuża, mail: kamila.les-kaluza@harmonyhotels.pl, tel. 533-271-826

Szczegółowa fotorelacja (kliknij)

KONFERENCJA
8 marca to Dzień Kobiet to również konferencja „Kobieta Hotelarz” organizowana przez Polskie Hotele Niezależne w Hotelu Willa Port **** na Mazurach. Wykłady, panele dyskusyjne, wymiana doświadczeń, a wszystko zakończone wystawną kolacją i uroczystym koncertem. Zapraszamy do zapisów pod numeremem telefonu lub drogą mailową:
508 630 184 Jola,
j.lisowska@willaport.pl
 
Harmonogram Konferencji:
9:40 - 10:00   |  Rejestracja

10:00 - 10:30   |   Powitanie

Omówienie idei konferencji "Kobieta Hotelarz” oraz odczytanie listu Pierwszej Damy RP

Elżbieta Lendo prezes Polskie Hotele Niezależne

Wasza Turystyka - inicjator akcji "Rok 2022 Rokiem Kobiet w Turystyce"

Adam Gąsior - redaktor naczelny WaszaUurystyka.pl

10:30 - 11:30   |   Wykład

Poznaj algorytm do Siebie samej i bądź szczęśliwa!

- Dorota Ostrożańska

„Są dwa rodzaje szczęścia: oparte na dobrostanie i oparte na wartościach. Podczas, gdy dobrostan można osiągnąć np. idąc na bal, szczęścia opartego
na wartościach nie można zdobyć tak prosto. By je odnaleźć, niezbędnym jest dążenie do spełnienia swoich najważniejszych podstawowych pragnień,
a wtedy szczęście
oparte na wartościach zjawi się samo.”                                                                                                               

Prof. Steven Reiss, amerykański psycholog, twórca analizy motywacyjnej RMP®

Zapraszam Cię na wykład podczas którego:

  • poznasz niezastąpione narzędzie do zarządzania przez motywację i indywidualizację: Reiss Motivation Profile®
  • uświadomisz sobie konsekwencje osądzania innych przez pryzmat własnych przekonań, dowiesz się, czym są w zarządzaniu motywacją „ślepe plamki”
  • dowiesz się, jak motywatory NIEZALEŻNOŚĆ i WŁADZA wpływają na styl zarządzania ludźmi
  • poćwiczysz komunikację i przydzielanie zadań zgodne z potrzebami i wewnętrznymi talentami innych
  • odkryjesz genotyp motywacyjny idealnego handlowca, analityka, księgowej, liderki.

Dorota Ostrożańska - trenerka biznesu, rozwoju osobistego, mentorka, finalistka wyróżniona w VI Edycji konkursu PolishNational Sales Awards 2014 w kategorii Trener Sprzedaży. Społeczniczka i kobieta o wysokiej ciekawości świata, wyznająca koncepcję lifelong learning.

Od 25 lat związana z branżą sprzedaży, wcześniej jako menedżerka zarządzająca zespołami sprzedażowymi, szkoleniowymi, mentorskimi i menedżerskimi; zespoły, którymi dowodziła i które szkoliła, systematycznie generowały jedne z najwyższych progresów w organizacjach.

Diagnozuje osoby indywidualne i zespoły pod względem motywacji i kompetencji w oparciu o RMP® i RSMP®.

11:30 - 12:15    |   Panel

“Przez żołądek do kobiecego serca! Jak trafić z ofertą HoReC do pań i ile na tym można zyskać”

Moderator Katarzyna Gubała - Ekoosobowość i wege ambasadorka. Współpracuje z najlepszymi kucharzami, dietetykami i przedstawicielami świata kulinarnego. Przeszkoliła ponad 100 restauracji z kuchni wege i diet wykluczeniowych. Jako diet coach doradza szefom kuchni w układaniu roślinnego menu. W wege biznesie pomaga wielkim koncernom (także zakłady mięsne), sieciom hoteli, restauracji, barom sushi, cateringom dietetycznym, a nawet barom mlecznym. Promuje zdrowy styl życia w telewizji śniadaniowej. Autorka bestsellerowych książek, m.in. Wege w kwadrans i Wege energia. Zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Prowadzi bloga www.katarzynagubala.pl

Monika Kowalska, general manager hotel Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje.

Ukończyła Uniwersytet Szczeciński na wydziale Ekonomii i Zarządzania ze specjalizacją: Marketing w Hotelarstwie. Później poszerzała również swoją wiedzę na studiach podyplomowych na kierunku Rachunkowość Zarządcza oraz Psychologia w Biznesie.

Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła we wrześniu 1992 roku. Miał to być krótki kilkumiesięczny epizod, a przerodził się w ponad 20-letnią podróż po niemalże wszystkich działach hotelu Radisson Blu w Szczecinie. W kwietniu 2013 roku dołączyła do sieci Vienna International, teraz Vienna House i objęła stanowisko dyrektora hotelu Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach, a od czerwca 2017 roku jest również członkiem zarządu spółki, do której należy. Na co dzień czerpie mnóstwo inspiracji od ludzi. To praca z ludźmi oraz dla ludzi jest dla niej budująca i nigdy nie bywa nudna. Każdy dzień przynosi jej nowe niespodzianki i kolejne wyzwania, na które często nie sposób być przygotowanym. To wymaga elastyczności, wyjątkowej odporności na stres, ale sprawia co dzień wielką satysfakcję. 

Karolina Sochaj, Hotel Dębowy Bielawa, dyrektorka operacyjna stawiającej na hotel przyjazny kobietom,

Iga Bartczak, Cottonna Mineral SPA Świeradów Zdrój, dyrektorka hotelu z kobiecymi ofertami,

12:15 -12:45    |    Wykład

Ludzie, pasja i dobra energia - Zadbaj o udane życie zawodowe

- Beata Tadla

Dziennikarka. Konferansjer. Trenerka mówców.  Mówca motywacyjny. Prezenterka.

Orędowniczka pięknej polszczyzny. Zdobywczyni prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej”.

Prowadzi autorskie audycje w Radiu Zet i poranny program Onet Rano.

Od 1991 roku związana z mediami, początkowo z radiem, następnie z telewizją. 

Prowadziła główne programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych.W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Prowadziła programy informacyjne w telewizji NOWA. Wykładowca na Uniwersytecie  Wrocławskim i SWPS.

Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Zdobywczyni tytułu "Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów” oraz tytułu „Osobowość Roku 2018”.

12:45 -13:15    |    Lunch

13:15 - 14:00   |   Panel

WOMAN EXPERIENCE w hotelu - Aneta Ykema

Moderator Aneta Ykema - to hotelarz z pasją i 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem zawodowym zdobytym w prestiżowych sieciach hotelowych, Best Western, Orbis, Small Luxury Hotels, Accor Hotels, Lindner Hotels AG, InterContinental® Hotels Group w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Austrii i Polsce. Ekspertka w dziedzinie sprzedaży, zarządzania kluczowym klientem (Key Account Management) oraz MICE (Meetings, Incentives, Conference, Events).

Absolwentka studiów magisterskich na wydziale hotelarstwa, na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz MBA ze specjalizacjami Hotel & Tourism Development oraz Real Estate Development wiedeńskiego uniwersytetu MODUL.

Certyfikowany trener hotelowy „Train the trainer“. Posiadaczka licznych wyróżnień i certyfikatów: Accor Academie „Sprzedaż MICE“, IFH – Ispirations For Hospitality: „Zarządzanie hotelowe w oparciu o USALI”, „Effective Leadership”, „Coaching jako narzędzie zarządzania”. Specjalista hotelowych systemów operacyjnych: Fidelio, Opera Sales & Catering, Delphi Sales & Catering, Delfpi Sales Force.

Dostarczanie tzw. złotych momentów gościom, czyli takich wrażen i doświadczań, które sprawią, że ich pobyt w hotelu będzie niezapomniany.

Złoty moment ma miejsce za każdym razem, gdy pracownik, zespół lub cała firma zbliża się do okazji, aby zapewnić gościom wyjątkową obsługę.

Te momenty, budowane na relacyjności i emocjach, nie ograniczają się do przesadnych akcji.

Obejmują one również codzienną pracę i tworzą Guest Experience.

Agnieszka Oćwieja  - hotel NH Poznań

Aneta Zalewska - hotel Notera SPA Bory Tucholskie

Anna Tafelska - CEO Fito SPA

Agata Jankowska Front Office Manager, w hotelu Platinum Mountain Resort w Szklarskiej Porębie

14:00 - 14:45   |   Wykład

LUKSUS - KOBIETA - GOSPODARKA

Justyna Adamczyk

Doradca strategiczny, ambasadorka szampana, ekspertka luksusu. Konsultantka biznesu, prowadząca program "Ambasady Luksusu", Redaktor Naczelna Przewodnika "Gault & Millau"

Ekspertka łącząca praktykę biznesową i kulinarną. Od ponad dwóch dekad pracuje jako doradca strategiczny i personalny dla międzynarodowych koncernów oraz najważniejszych funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie liczne projekty strategiczno-rozwojowe prowadzone dla branż finansowej, farmaceutycznej oraz FMCG. Stoi za licznymi karierami i wieloma sukcesami firm. Pracowała m. in. dla PepsiCo, Moet Hennessy, Nespresso, Lavazza, Smithfield / Animex, Enerprise Inverstors, Citibank, Sanofi Aventis. Unikalnym połączeniem kompetencji świata biznesu oraz kulinariów wspiera różnorodne projekty doradcze w obszarze hospitality.

14:45 - 15:45   |   Panel

Marka osobista i biznes

- jak budować markę w dobrym stylu
- moderator Ewa Wilmanowicz

Ewa Wilmanowicz - mówca, wykładowca akademicki, doradca zarządów. Instruktor w obszarze komunikacji z elementami przywództwa w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Absolwentka Universite d’Angers i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Specjalizuje się w narzędziach i strategiach zarządzania reputacją osobistą i organizacji. Wypowiada się jako ekspert w zakresie renomy i wiarygodności marki w magazynach branżowych i programach telewizyjnych. Autorka książki „Osobista reputacja. Jak budować markę w dobrym stylu.” i „Wpływowy menedżer. Strategie budowania przywództwa i reputacji.”

Wolszczak Grażyna - Aktorka teatralna, filomwa, telewizyjna. Współzałożycielka Teatru Garnizonu Sztuki produkującego spektakle z misją. 

Agniszka Hyży - Socjolożka, a zawodowo dziennikarka i prezenterka. Od 15 lat związana z Telewizją Polsat. Pomysłodawczyni platformy Wedding Show.

Odetta Moro - Dziennikarka i prezenterk. Aktualnie prowadząca "OnetRano", "Onet Rano w kuchni" i "Pasja Podróży". Założycielka fundacji "Szczęśliwe Macierzyństwo"

15:45 - 16:00 - przerwa kawowa

16:00 - 16:45    |    Panel

Kobieta Hotelarz

Karolina Stępniak

MODERATOR:

Karolina Stępniak, redaktor naczelna czasopisma Świat Hoteli, dyrektor wydawnicza i współwłaścicielka BROG B2B

Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy.

Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku.

Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl.

Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B.

Jest również organizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz organizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee.

PANELIŚCI:

Małgorzata Morek - Hilton Development Director Poland & Eastern Europe - Odpowiada za rozwój marek sieci Hilton w Polsce i Europie Wschodniej.

Posiada bogate, ponad 25-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej.  Zajmowała różne stanowiska operacyjne i sprzedażowe  w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Intercontinental Hotel Group, Orbis czy Accor.   Z siecią Hilton związana jest od 2017 roku.

Ściśle współpracuje z inwestorami w celu identyfikacji nowych możliwości realizacji projektów hotelowych pod markami Hiltona w Polsce, na Litwie, Łotwie, w Estonii, na Węgrzech i w Rumunii.    W tym regionie Hilton posiada 39 hoteli, a kolejne 30 obiektów jest w przygotowaniu.

Wielokrotnie nagradzana za swoje zasługi dla branży hotelarskiej otrzymując między innymi tytuł Człowieka Roku Polskiego Hotelarstwa w 2013 roku oraz Hotelarza Dekady w 2021 w konkursach organizowanych przez  Magazyn „HOTELARZ”.

Renata Gorecka - Hotel Szczawnica Park Resort & Spa - Czeszka polskiego pochodzenia. W roku 1990 wygrała wybory MISS Czechosłowacji. W trakcie bycia Miss, zaczęła studia na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne. Podczas studiów odbyła staż w Stanach Zjednoczonych.Po powrocie w 2002 roku założyła spółkę w Polsce, która kupiła zabytkową Willę Batory z ponad 100 letnią historią i wyremontowała jako pierwszy hotel w Szczawnicy, Hotel Batory *** W latach 2004-2008 była Radcą Ambasady Czeskiej oraz Dyrektorem Czeskiego Centrum w Warszawie, które zajmowało się promocją kultury i turystyki Republiki Czeskiej  w Polsce. W 2008 roku wyjechała do Szwajcarii rozwijając z stamtąd business hotelarski w Polsce. W 2008 roku kupiła działkę wraz z budynkiem Apartamentów Park. W 2015 roku wybudowała budynek Apartamentowy Eko w dolinie Grajcarka przy promenadzie spacerowej. W 2017 roku odrestaurowała zabytkową Willę Tęcza – dawny ośrodek wypoczynkowy w Szczawnicy i równocześnie rozpoczęła budowę Hotelu Szczawnica Park Resort & SPA, który został otwarty w grudniu 2018 roku.W tym roku planuje otworzyć kolejny budynek hotelowy w ramach Resortu Szczawnica Park****, Szczawnica Residence i rozpocząć prace restauratorskie najnowszej inwestycji Willa Wanda*****, historycznego Hotelu Luksusowego z najwyższa kategoryzacją w okresie międzywojennym w Pieninach. Ma to stanowić dopełnienie oferty Hotelowej całorocznego luksusowego Resortu  Szczawnica Park.

Beata Piosik - Sopot Marriott Resort & Spa

Joanna Preisner - Bacówka Radawa & SPA**** - Wraz z mężem pasję do architektury przelali w budowę magicznego miejsca – Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** – w którym główny nacisk stawia się na wdrażanie strategii i rozwiązań prorodzinnych. Obiekt, który stworzyła trójka urwisów – wymyślając ideę, rysując projekty i w końcu przekonując rodziców, że to wspaniały pomysł. Współtwórczyni kompleksu wypoczynkowego Wakacyjna Wiosna w Radawie składającego się z 60 domków letniskowych, który swoją działalność zainauguruje latem 2022 roku. Jest wspólnikiem firmy deweloperskiej Szklane Tarasy, w ramach której sprzedanych zostało ponad 1000 nieruchomości oraz powstały liczne obiekty będące źródłem dochodu pasywnego z najmu. W 2017 roku zdobyła statuetkę Człowiek Sukcesu. Jej dzieło, czyli Hotel Bacówka Radawa & SPA**** został wyróżniony tytułami „Hotel Przyjazny Rodzinie”, „Najbardziej romantyczny Hotel w Polsce”, „Luksusowe miejsce”, „Optymistyczny Hotel” oraz „Lider regionu”. W 2018 roku Bacówka została również nagrodzona statuetkami: „Złota Villa”, „Bestsellery Roku 2018”, „Lider Biznesu”, natomiast INTERIOR DESING AWARDS przyznało hotelowi wyróżnienie za najlepsze wnętrza Hotelowe. Joanna Preisner jest współautorką książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, którą swoją premiere miała w październiku 2018 roku. Joanna Preisner brała również udział w programie telewizyjnym „Klucz do serca” jako dekoratorka wnętrz oraz jest główną pomysłodawczynią programu telewizyjnego „Rozdajemy marzenia – wygraj mieszkanie”.

Anna Olszyńska - Vienna House Andel’s Łodz - Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą hotelarską i siecią Vienna House. Zaczynała na stanowiskurecepcjonistki w Amber Baltic Międzyzdroje w 1993 r. i konsekwentnie pięła się po szczeblach kariery w hotelu. W 2003 r. została dyrektor generalną hotelu Amber Baltic Międzyzdroje, a następnie hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. W 2009 r. otwierała jako General Manager Vienna House Andel's Lodz, którym zarządza do dnia dzisiejszego. W 2014 r. objęła również stanowisko Dyrektora Regionalnego Vienna House na Polskę Centralną i Północną. Była odpowiedzialna za otwarcie Vienna House Mokotow Warsaw w 2019 r. W 2015 oraz 2019 zdobyła tytuł „Hotelarz Roku" w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego.

Adriana Biernatowicz - Jadczak - Regent Warsaw Hotel - ma ponad 23 lata doświadczenia w branży hotelarskiej. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2013 roku, gdzie jako dyrektor hotelu z sukcesem wprowadziła na rynek hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport. W latach 2018-2022 pełniła funkcję dyrektora generalnego nowo wybudowanego, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. W lutym 2022 roku została dyrektorem generalnym pięciogwiazdkowego Regent Warsaw Hotel.

19:00    |   Uroczysta kolacja

Koncert

Formularz zgłoszeniowy i regulamin (kliknij i pobierz PDF)
Harmonogram Konferencji (kliknij i pobierz PDF)
 
Sprawdź jak działa Prestige Club

Dołącz do Prestige Club

Poznaj korzyści i rozpocznij oszczędzanie
Dołączasz bezpłatnie
do Prestige Club
Otrzymujesz login
i numer Prestige Club
Uzyskujesz dostęp
i korzystasz ze zniżek
Zbierasz punkty
na dodatkowe usługi

Błyskawiczna rejestracja w Prestige Club

Szybko i bez żadnych opłat. Dołącz do programu Presitge Club i zacznij oszczędzać.

Ostatnio oglądane hotele

Hotel Vivaldi Poznań

Hotel Vivaldi Poznań

Poznań
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Klimczok

Hotel Klimczok

Szczyrk
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Warszawa SPA & RESORT

Hotel Warszawa SPA & RESORT

Augustów
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Bartan Gdansk Seaside

Hotel Bartan Gdansk Seaside

Gdańsk
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Art Hotel

Art Hotel

Wrocław
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Amax

Hotel Amax

Mikołajki
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Natura Residence Business & SPA

Hotel Natura Residence Business & SPA

"Błogi odpoczynek w lesie"
Siewierz
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Terminal Hotel

Terminal Hotel

Wrocław
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Willa Port

Willa Port

Ostróda
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
OLANDIA

OLANDIA

Kwilcz
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Podlasie

Hotel Podlasie

Białystok
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel St. Bruno

Hotel St. Bruno

Giżycko
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
HASTON CITY HOTEL

HASTON CITY HOTEL

Wrocław
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

"Wygodny hotel, dobra restauracja"
Ożarów Mazowiecki
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Beethoven

Hotel Beethoven

Gdańsk
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Stay inn Hotel Gdańsk

Stay inn Hotel Gdańsk

Gdańsk
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel SKAL

Hotel SKAL

Ustronie Morskie
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Natura Mazur Resort & Conference Warchały

Natura Mazur Resort & Conference Warchały

Jedwabno
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

Dobiegniew
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Termy Warmińskie

Termy Warmińskie

Lidzbark Warmiński
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Senator Dźwirzyno

Hotel Senator Dźwirzyno

78-131
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Solaris Toruń

Solaris Toruń

Toruń
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Sadova

Hotel Sadova

Gdańsk
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Prezydent

Hotel Prezydent

Inowłódz
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Gorczowski

Hotel Gorczowski

Chorzów
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Narie Resort & SPA

Hotel Narie Resort & SPA

Morąg
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły

Hotel Szczawnica Park Resort& Spa 

Szczawnica
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Traugutta3

Hotel Traugutta3

Białystok
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Wileński

Hotel Wileński

Olsztyn
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
 Salio Equisport Resort

Salio Equisport Resort

Besiekierz Rudny
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Kristoff

Hotel Kristoff

Blizanów
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Hotel Rondo

Hotel Rondo

Kutno
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły

Hotel **** ETER

Toruń
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Perła Sudetów by Stay inn Hotels, Karpacz

Perła Sudetów by Stay inn Hotels, Karpacz

Karpacz
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły
Stay inn Hotel Warszawa

Stay inn Hotel Warszawa

Warszawa
Zobacz hotel i ceny
zobacz szczegóły

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zawsze najlepsze oferty!
 
Zaloguj się

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Polskie Hotele Niezależne, Baśniowa 3/305, 02-349, Warszawa Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane